Dieta redukcyjna u 18-latki

Od pewnego czasu jestem na restrykcyjnej, monotonnej diecie(1300cal, czami trochę tych kalorii było więcej/mniej), właściwie idzie 2-3miesiąc. Schudłam 6-7kg, ale wraz nimi zanikł mi okres. Starałam się jeść 3 posiłki dziennie; 1 to jakaś kanapka/ jabłko w szkole, 2 - przeważnie omlet, no a 3 to jakiś serek biały czy jajecznica/kanapki. Owoce warzywa także częste. Kiedy ważę się rano waga wskazuje 48kg, a mój wzrost wynosi 165cm. Co mogę zrobić, by organizm wrócił do normy nie tyjąc?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska