Dieta redukcyjna u 25-latki

Dzień Dobry. Obecnie jestem na dietiecie redukcyjnej wczoraj mialam wieczorne wyjscie objadlam sie ale zwymiotowalam dzis wracam dalej do diety czy po tym wczorajszym błędzie przytyję? Dodam ze mam codziennie pasek gorzkiej czekolady w jadlospisie czy jak z niej zrezygnuje na ok 2 dni to czy to pomoże?

Witam Panią. Jeden dzień odstępstwa od diety nie zniweczy Pani planów z rzuceniem masy ciała, dlatego nie ma potrzeby wymiotować, ani rezygnować z małej, kontrolowanej słodkiej przekąski. Często żywieniowcy zalecają pacjentom przy diecie redukcyjnej jeden dzień "luzu żywieniowego" w ramach nagrody za poczynione postępy :) Zachęcam, aby Pani w ten sam sposób podeszła do swojego odchudzania.
Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu na mojej stronie:

http://biziel.dobrydietetyk.pl/porady/nadwaga-i-otyosc/bulimia-nervosa/

Pozdrawiam,
Monika Biziel
biziel.dobrydietetyk.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska