Discetomia i odciążanie po operacjach kręgosłupa

witam . jestem po dwóch operacjach kręgosłupa lędzwiowego na poziomie L5/S1 mialam discetomie i odciążanie i rewizje operacyjną jestem 5 miesiecy po operacji.mialam stwierdzony przed operacją kręgozmyk tylny 1 stopnia obecnia odczuwam silne bole kregoslupa oraz rwa kulszowa i udowa dokucza . prosże o odpowiedz czy to moze kregozmyk byc przyczyna bolu ??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu i wykonaniu dodatkowych badan : rtg lub rm bedzie mozna cos wiecej powiedziec.