Dlaczego 26-latka nie ma ochoty na seks?

Witam. Mam 26 lat i od dłuższego czasu zauważyłam że nie ciągnie mnie wogole do seksu nie mam też ochoty na pieszczoty . Moj partner jest starszy ode mnie i często temat seksu staje się tematem kłótni. Zle się czuje z tym że nie potrafię to zaspokoić ale ja naprawdę nie mam ochoty nawet o tym nie myślę a kiedy dochodzi do zbizenia to inicjatywa i zaangażowanie jest tylko z jego strony i to on czerpie z tego pełna satysfakcję a ja poprostu robię to bo nie chce sie z nim kłócić. Co może być przyczyną braku ochoty na seks szczególnie w tak młodym wieku ?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pani objawów może być wiele, konieczne mogą być dodatkowe badania krwi. Sugeruję wizytę u ginekologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!