Dlaczego nie mam w ogóle ochoty na seks?

Witam mam problem odnośnie stosunku pomiędzy mną a partnerem. Jestem drugi raz po porodzie pierwszy poród był w 2017 roku i od tamtej pory nie mam wogole ochoty na sex zmuszam się sama gdy partner ma ochotę lecz wogole mnie do tego nie ciągnie a nawet i mam takie poczucie obrzydzenie. Wstydzę się iść z tym do lekarza oraz poinformować o tym partnera. W jaki sposób mogę to zmienić i co to może znaczyć?

Zmuszanie się do seksu nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Proszę tego nie robić. Może to negatywnie wpłynąć na relację z partnerem i Pani komfort nie tylko życia seksualnego, ale życia w ogóle. Być może potrzeba Pani przerwy, dystansu. Opieka nad dziećmi potrafi skutecznie odebrać ochotę na seks. Myślę, że w tej sytuacji potrzebuje Pani wsparcia i zrozumienia. W pierwszej kolejności powinno ono nadejść ze strony partnera. Rozumiem, że odczuwa Pani wstyd, ale podjęcie rozmowy z partnerem wydaje się tutaj jak najbardziej na miejscu. Proszę zadbać o siebie i wymagać od partnera, aby wykazał się zrozumieniem i zadbał o Pani potrzeby.