Dlaczego bolą mnie jajniki i podbrzusze?

  Witam Panią Doktor, Mam pytanie: mój okres często był nieregularny, ale teraz spóźnia mi się trzy tygodnie. Byłam chora, miałam bardzo duże stresy, ale to raczej nie przez to:(. Kochałam się z moim chłopakiem zawsze w prezerwatywie. Wydaje mi się, że to jakieś zapalenie - bolą mnie niekiedy jajniki albo pod brzuchem - czy jest mi w stanie pani powiedzieć na to coś?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Niestety bez badania nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi. Prezerwatywa daje 98% skuteczności co oznacza ze 2 pary na 100 zabezpieczających się w ten sposób zajdą w ciążę. Stres mógł wywołać zaburzenia hormonalne i opóźnienie miesiączki. Najłatwiej jest to zweryfikować wykonując test ciążowy.
Z poważaniem