Dlaczego boli mnie brzuch po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, ponad rok temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Pierwsze trzy miesiące przebiegało wszystko regularnie, następne miesiączki przychodził coraz rzadziej, raz na 2 miesiące, raz na trzy. Oczywiście w międzyczasie zrobiłam kilka testów ciążowych. Byłam też u lekarza, dostałam tabletki które brałam przez trzy kolejne miesiączki i dostawałam je w terminie. Czwartą miałam dostać już samoistnie w terminie, spóźniła się trzy tygodnie. Ostatnią miesiączkę miałam 11 Grudnia dziś jest 2 Luty, oczywiście robiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Praktycznie codziennie męczą mnie bóle podbrzusza raz mocniejsze raz słabsze. Po raz kolejny wybieram się do lekarza ale nie wiem czy może powinnam pójść to inne go po inna opinię, a nie wykupić kolejna receptę za ponad 100 zł która i tak nie pomoże. Proszę o obiektywna radę. Czy ja przesadzam czy zmienić lekarza? Dziękuję i pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Zmiana lekarza nie ma tu znaczenia. Najważniejsza jest diagnostyka Pani dolegliwości. Sprawdzenie poziomu hormonów i uzupełnienie tych których brakuje.

Z poważaniem