Dlaczego boli mnie brzuch tak, jak przed okresem?

Witam, proszę o poradę, w tym miesiącu dostałam okresu około 6 lutego do 12 lutego. Wszystko przebiegało jak do tej pory.Po dwóch dniach po skończonym okresie zaczęły się niewielkie plamienia trające trzy dni, później zaczol mnie pobolewać brzuch tak jak przed okresem , ból cały czas się utrzymuje. Byłam u gin.po usg i badaniu lekarz nie stwierdził że wszystko w porządku. Oprócz tego że na prawym jajniku mam niewielką torbiel, ktora nie powinna mieć żadnego wpływu na ból podbrzusza

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza internisty po badaniu będzie można coś więcej powie