Dlaczego ciąglę myślę o seksie?

Aż boje się pytać bo to problem z seksem a mam 38 lat. Od 3 lat nie uprawiałem seksu z kobietą a bardzo tego pragnę a też w związku nie byłem aż 8 lat i prawie ciągle myślę o seksie np.. nawet gdy jestem w towarzystwie z mężczyzną matką ciocią siostrzeńcem małym dla mnie to wielki wstyd proszę o ratunek! A może to że choruje na pewien rodzaj padaczki i powód moich leków bo biorę ich 12 dziennie dlatego jestem sam i też bez seksu bo kobiety nie tolerują mojej choroby i sam się zaspokajam od wielu lat!! Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z psychiatrą, który z Panem porozmawia i zaleci odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam!