Dlaczego drażni mnie biustonosz?

Witam. Moim problemem jest to że od około roku denerwuje mnie noszenie stanika. A dokładnie chodzi o pasek pod biustem. Staników mam wiele, są dobrze dobrane, kupiłam nawet te drożdże ale to nie pomaga. W pracy bardzo jestem rozdrażniona i co chwile poprawiam stanik. Kiedyś mi to nie przeszkadzało a nosiłam staniki druciane, zle dobrane i w ogóle a teraz próbuje nosić nawet te najwygodniejsze i sportowe, a i tak mam jakąś nadwrażliwość. Nie wiem co na to poradzić bo przez to straciłam chęć chodzenia do pracy bo wiem że będę się tylko denerwować. I nie wiem czemu ten problem przez tyle lat mi nie przeszkadzał a zaczął przeszkadzać dopiero jakiś czas temu. Nie wiem czy mam się udać do neurologa czy do innego lekarza. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Jak rozumiem nie ma pani żadnych objawów skórnych? Miejsce podrażnienia jest tylko jedno? Może pani poradzić się i zbadać profilaktycznie lekarza neurologa. Dolegliwość jest jednak nietypowa i podejrzewałbym jednak u pani jakieś rozdrażnienie emocjonalne, będące domeną psychologa.