Dlaczego dziecko przestało jeść mleko?

Witam moja córka właśnie kończy 4 miesiące nagle z dnia na dzień przestała jesc nam mleko (hipp)modyfikowane z butelki.Gdy przychodzi pora karmienia córka krzyczy w niebogłosy.Butelki były butelki wymieniane na nowe i bez zmian o co chodzi? Na dzień dzisiejszy córka jest strasznie nieznośna nie chce spać oraz do tego doszło niechęć jedzenia.Czytalismy na forum ze to może być po szczepionce Rotarix czy to prawda?czy głupota ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim nalezy udac się do pediatry po badaniu będzie
Można coś więcej powiedzieć , a kiedy było szczepienie ?