Dlaczego Essentiavit forte firmy Doppel herz jest nazwany suplementem diety?

mam pytanie dlaczego essentiavit forte firmy doppel herz jest nazwany suplementem diety a essential forte firmy sanofi nie ma nazwy suplement diety

Witam, aby suplement diety mógł trafić na rynek wystarczy go zarejestrować bez przedstawienia wyników badań. Essential forte firmy sanofi jest zarejestrowanym lekiem, który musiał wcześniej przejść badania kliniczne. Pozdrawiam

Więcej nt. suplementów diety można przeczytać na https://zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/