Stosowanie suplementów przy niedoborze magnezu i wypadaniu włosów

Dobry wieczór! Kupiłam witaminy na wypadanie włosów maxi krzem firmy Colfarm i widzę,że nie ma tam w składzie magnezu. Mam w domu magnez Doppel Herz magnez-b6 forte, który też jest z witaminą b6. Chciałabym się dowiedzieć czy to nie za dużo,żeby brać i to i to. Dodam,iż mam niedobór magnezu. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444