Dlaczego gruczolakowłókniak boli przed miesiączką?

Od 10 roku życia na węźle chłonnym miedzy pachą, a piersią mam 'gruczolako-włókniaka'. Boli przy dotykaniu i przed miesiączką powiększa się, sprawia ból. Byłam pod opieką onkologa, ale niestety zrezygnowałam z jego usług. Chciałabym się tego pozbyć. Do jakiego specjalisty powinnam się udać? Dalej do onkologa? Dodam, że podżuchwowe również są powiększone.

Witam , proszę konieczne zgłosić się do ginekologa-onkologa, gdyż opisane objawy mogą sugerować tzw.dodatkowy sutek , który jest leczony chirurgicznie!(wymaga wycięcia) , ale to jest moje gdybanie bez możliwości zbadania pacjentki! z.żurawski