Dlaczego jestem senny podczas leczenia nerwicy?

Dzień Dobry. Mam 19 lat od kilku lat biorę setaloft ponieważ mam nerwicę lekowa. Niepokoi mnie to że ciągle nie mam energii potrafię przespać czasem dzień i noc. Często w dzień muszę zrobić sobie drzemkę około 2 godzin. W nocy zazwyczaj staram się spać 7-8 godzin. Co robić?

Dzień dobry. Z opisu wynika, iż jest Pan młodym człowiekiem więc zachęcam do podjęcia psychoterapii aby mógł Pan odkryć źródła swojego lęku i poznać sposoby radzenia sobie z nim. Przy rozpoznaniu nerwicy lękowe najskuteczniejsze jest połączenie pracy terapeutycznej z farmakoterapią.