Dlaczego kostka spuchła, a łydka swędzi?

Mam pytanie, od jakiegoś miesiąca swedziała mnie łydka obok kostki na nodze jakieś półtora tygodnia temu pojawiła mi się rana, dziura bym mogła powiedzieć z której wychodzi miała wydzielina dodam że mnie to swędzi zazwyczaj wieczór hm w nocy właściwie tydzień temu siedziało mnie obok tej rany i znowu pojawiła się następna dziura I Kosta mi spuchła troszkę I mnie teraz jeszcze boli plus to siedzenie co to może jaki może być powód takiego czegoś?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może to być np. ropień. Powinna Pani z tym zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje Pani leczeniem. Nie powinna Pani zwlekać z wizytą u lekarza.