Dlaczego kotłuje mi się w głowie?

Witam, Mam problem z nerwami. Jestem zamknięta w sobie, boję się poznawać nowe osoby. Jak poznaje ich bliżej i lubię ich zaczynam się trochę rozluźniać...ale i tak nie jest tak jakbym chciała, trzęsę się, boje się, że coś źle powiem i tak zazwyczaj się dzieje... nie potrafię być sobą... do tego jak bardzo się zdenerwuje zaczynam wymiotować zdarza mi się to bardzo często, albo jakieś smutne dni...napady płaczu... do tego kołuje mi się w głowie i mam czarno przed oczami i nie wiem czy to przez nerwy czy może na coś choruje jakaś anemia... proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Witam,

wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego - podstawowa diagnostyka, która pozwoli wykluczyć, np. anemię.
Zalecana jest pomoc specjalistyczna psychoterapia, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, który umożliwi zrozumieć swoje zachowanie w określonym kontekście (sytuacji) i pozwoli zmodyfikować wzory myślenia, to wpłynie na poprawę funkcjonowania społecznego.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji z psychologiem w Pani okolicy, który na podstawie dogłębnego wywiadu będzie w stanie wskazać Pani, co należałoby w tej sytuacji zrobić.