Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moje objawy świadczą o zespole presuicydalnym?

Odkryłem, że mam wszystkie objawy zespołu presuicydalnego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_presuicydalny oprób kierowania agresji na siebie. Boję się ,że po jakimś problemie który się pojawi popełnię samobójstwo. Mam mnóstwo problemów fizycznych, psychicznych i społecznych. Czy lepiej zgłosić się do szpitala? Na psychoterapię nie pójdę, myślę, że niebyłbym zadowolony z efektów w stosunku do poniesionych wydatków.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam,

wskazana jest konsultacja psychiatryczna i leczenie, w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w innej placówce z NFZ, tam leczenie jest refundowane, kompleksowe leczenie wpłynie na jakość Pana życia.

Pozdrawiam serdecznie

0

Dzień dobry. Jeżeli ma Pan podobne objawy i obawy z tym związane wskazana byłaby diagnostyka, najlepiej lekarza-psychiatry. Jeżeli chodzi o interwencję psychoterapeutyczną, to zapewniam Pana, że Klienci po uzyskaniu skutecznej pomocy, uważają ją za bezcenną. Proszę dać szansę psychologii. Zakładam że się wybroni. Pozdrawiam serdecznie.

0

Witam, proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Jeżeli czuje Pan że sytuacja wpływa niekorzystnie na sposób Pana funkcjonowania, ma wątpliwości co do swoich możliwości poradzenia sobie w tej sytuacji może Pan skorzystać z pomocy psychiatrycznej w szpitalu. Najlepsze efekty przynosi wspólne oddziaływanie leczenia farmakologicznego i psychoterapii. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy