Dlaczego mam ból przełyku i kręgosłupa?

Witam. Mam 27 lat. Od jakiegoś czasu mam problem z bólem w klatce piersiowej do tego dochodzi uczucie "guli" w przełyku oraz ból w kręgosłupie, ciężkość w głębokim oddychaniu oraz ciągniecie mięśnia nad łopatką . Przez to zmuszam się to kaszlu i wypluwam "flegme" o różnej barwie od białej gęstej do żółto-zielonej .. robiłem prześwietlenie klatki piersiowej oraz badania krwi i moczu. Wszystko wskazuje ze jest ok. Miałem ostatnio dużo stresu i myślałem że to może własnie od tego lecz minęło już od tego czasu 2 tyg. i już w zasadzie się nie stresuje a mimo wszystko objawy się powtarzają i znikają .. znikają ale na chwile i zaraz się pojawiają. Boje sie ze to coś poważnego :(

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.