Dlaczego mam ten ból pod żebrem?

Witam od 3dni czuje pod lewym żebrem dziwny ucisk , ciężkość , rozpieranie do tego dzieje się podobnie po lewej stronie klatki piersiowej plus drgania sekundowe jakby serca . Ogólnie czuje jakby mi się ciężej oddychało przez to wszystko . Często mi się przelewa i bulgocze . Mam stwierdzona nerwicę i tachykardię . Co to może być ?;/

Witam! W trakcie nerwicy mogą się pojawiać doznania bólowe czynnościowe z towarzyszącym lękiem, niepokojem wewnętrznym, co doprowadza do dalszej eskalacji doznań, z rozszerzeniem na inne układy, np. pokarmowy (wzmożona perystaltyka itp.). Rozsądną rzeczą by było zweryfikowanie leczenia nerwicy. Powodzenia W. Łuczkowski.