Dlaczego mam mrowienie podczas stosowania Doxepin?

Witam mam 18lat i od jakiegoś czasu cierpię na nerwice i psychiatra zapisał mi doxepin teva 10mg Wczoraj wieczorem wziąłem pierwszą tabletkę i czułem się po niej bardzo dziwnie dosłownie jak gdybym był pijany dziwne uczucie ciepła mrowienie kończyn i spowolnione ruchy i chciałem się po prostu spytać czy to normalne i czy przejdzie w miarę leczenia czy lepiej odstawić? z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

możliwe, że objawy niepożądane ustąpią po pewnym czasie leczenia jednak takie reakcje na małą dawkę (10 mg doxepiny) świadczą raczej, że trzeba będzie pomyśleć o zmianie farmakoterapii