Dlaczego mam problemy ze snem pomimo zmęczenia?

Witam. Od kilku tygodni mimo zmęczenia mam problem ze snem. Kładę się do łóżka ok. godziny 22 i tak się męczę do 3/4 nad ranem, jest to dla mnie bardzo uciążliwe ponieważ studiuje i muszę rano wstawać. Prowadzę raczej aktywny tryb życia, dodam jeszcze, że ostatnio stałam sie strasznie nerwowa może to ma jakiś związek z tym już sama nie wiem co mam robić może powinnam udać się do lekarza ? Przed snem staram się wyciszać lecz to nic nie daje, jestem spokojną osobą i zawsze uśmiechniętą staram się innym przekazać dobrą "energie" ale ostatnio mi tego brakuje. Z góry dziękuje za pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Myślę, że pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, która pomogłaby Pani dotrzeć do przyczyny opisanych przez Panią symptomów.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Tylko pomyślności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com