Dlaczego mam te drgawki w trakcie nocy?

Dzień dobry, mam 20 lat. Od jakiegoś roku zmagam się z dziwnymi objawami, które pojawiają się w nocy i zdarzają się rzadko. Wtedy mam przyspieszone bicie serca, nudności, drgawki, oblewają mnie zimne poty. Pierwszy taki atak złapał mnie po wypiciu alkoholu. Wtedy byłam wyjątkowo senna, kiedy położyłam się spać, po godzinie obudziłam się z powyżej wymienionymi objawami. Po dwóch miesiącach atak powtórzył się i kolejny miałam dzisiaj, po wypiciu alkoholu, tylko bez drgawek. Nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem, alkohol spożywam bardzo rzadko i też w nie dużych ilościach. Co to właściwie może być i do jakiego lekarza mam się udać?

Witam! Opisane przez Panią zdarzenia najbardziej przemawiają za podłożem nerwicowym. Najlepiej skorzystać z usług Poradni Zdrowia Psychicznego lub gabinetu komercyjnego. Póki co, to nie ma sensu prowokować losu alkoholem. Powodzenia W. Łuczkowski.