Drgawki, biegunka, ból jajników, brzucha i głowy a nerwica

Czesto bylam w szpitalu 6x dzien po dniu.morfologi która jest bardzo dobra oraz magnezu i potasu w formie tabletek oraz kroplowki czuje sie zle Wkoncu tego 6 dnia powiedziano mi ze mam nerwice. Miałam atak drgawek, biegunki po imprezie gdzie wypilam dużo alkoholu . minely 2tyg i do tego doszły bóle jajnikow oraz częste bóle brzucha i głowy. Całe dnie leże jak tylko pochodzę chwile zaraz mam wrażenie ze mniescina z nóg Mam zawroty głowy i do tego załzawione oczy i rano maja ropę co mam robic ?

Mgr Beata Szymik Psycholog, Zabrze

Powinna pani zacząć od ustalenia diagnozy. Może pani jednocześnie udać się do lekarza, który pokieruje na różne badania by potwierdzić lub wykluczyć problemy ze zdrowiem fizyczynym. .I jednocześnie udać się do psychologa, psychiatry, który przyjrzy się czy są podstawy do zdiagnozowania i leczenia nerwicy. Jedno nie wyklucza drugiego. Opisała pani objawy, które mogą towarzyszyć nerwicy, ale też nadużywaniu alkoholu, mogą też być objawem choroby fizycznej.
Beata Szymik

Jeśli wykluczyła Pani somatykę podczas pobytu w szpitalu, faktycznie wygląda to na problem z zakresu psychologii i psychiatrii. Warto więc zwrócić się po pomoc do specjalisty- skorzystać z psychoterapii, która jest najlepsza metodą na poradzenie sobie z podobnymi objawami.