Nerwica alkoholowa a wymioty

witam wczoraj mnialem wymioty i zaczela mnie mocno bolec glowa jak polozylem sie spac to smilo mi sie ze mialem wylef i to wszystko sie zaczelo jak lekarz rodzinny zobaczyl u mnie nerwice alkocholowa prosze mocno o pomoc

Witam,
objawy związane z piciem są różnorakie/np.psychoza alkoholowa,na skutek silnego zatrucia /więc pomoc od strony psychologicznej jest jedną z dróg,którą stosuje się w ośrodkach leczenia uzaleznień.Prosze się zgłosić w Zamościu póki czas.
Pozdrawiam.

Szanown7y Panie, wymioty i bóle głowy mają charakter psychosomatyczny i wiążą się z Pana nerwicą. Lekarz uświadomił Pana, że sytuacja jest poważna i dalsze nadużywanie alkoholu może zagrozić pana zdrowiu i życiu. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest tutaj psychoterapia, ale nie mam tutaj na myśli wyłącznie terapii alkoholowej. Alkohol w pewien sposób pomaga Panu żyć i radzić sobie z codziennością, ale płaci Pan za to wysoką cenę. Zachęcam do zapoznania się z psychoterapią metasystemową na stronie: www.pocieszka.pl W Zamościu istnieje świetny Ośrodek Psychoterapii Integratywnej, polecam! www.psychoterapiazamosc.pl

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej