Ból głowy, nóg i brzucha a nerwica

Mam. 15 lat i bylem 2 razy w szpitalu i lekarze i psycholog stwierdzili ze mam na tle nerwowym a moje objawy to częsty bul głowy bul nug i brzucha codziennie boję się ze umrę blagam pomocy
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeśli psycholog zasugerował obecność nerwicy, a badania w szpitalu nie wykazały nieprawidłowości, warto zastanowić się nad optymalnym leczeniem zaburzeń lękowych, bo tak fachowo nazywa się popularna nerwica. Myślę że powinieneś pozostawać pod stałą kontrolą Poradni Zdrowia Psychicznego. Leczenie tego typu dolegliwości polega głównie na psychoterapii, niekiedy wprowadza się również leki. Warto również szczerze porozmawiać z rodzicami, ustalić przyczynę Twojego niepokoju i spróbować mu przeciwdziałać.