Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego ciągle boli mnie głowa i nie mogę w nocy spać?

Witam. Mam 25 lat . Choruje na niedoczynność tarczycy wyniki mam dobre a ciągle czuję się źle. Ciągle boli mnie głowa , nie mogę spać w nocy , miewam jakieś dziwne zawroty głowy , czuję jakby moje mięśnie drżały w środku , ciągle jestem jakiś osłabiony już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Robiłem badania morfologię wszystko jest w porządku, mam jeszcze takie jakby lęki gdy mocniej zabije serce że zaraz coś się stanie itp. pomocy
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 3 miesiące temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Opisane przez Pana dolegliwości, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych, sugerują podłoże emocjonalne. Najlepiej zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego: zrobią kilka swoich testów, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i kilka innych. Zaproponują najbardziej optymalne postępowanie. W leczeniu nerwicy leczeniem przyczynowym jest odpowiednio dobrana psychoterapia, leczeniem uzupełniającym, objawowym jest przyjmowanie leków p/lękowych najczęściej z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy