Dlaczego ciągle boli mnie głowa i nie mogę w nocy spać?

Witam. Mam 25 lat . Choruje na niedoczynność tarczycy wyniki mam dobre a ciągle czuję się źle. Ciągle boli mnie głowa , nie mogę spać w nocy , miewam jakieś dziwne zawroty głowy , czuję jakby moje mięśnie drżały w środku , ciągle jestem jakiś osłabiony już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Robiłem badania morfologię wszystko jest w porządku, mam jeszcze takie jakby lęki gdy mocniej zabije serce że zaraz coś się stanie itp. pomocy

Witam! Opisane przez Pana dolegliwości, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych, sugerują podłoże emocjonalne. Najlepiej zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego: zrobią kilka swoich testów, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i kilka innych. Zaproponują najbardziej optymalne postępowanie. W leczeniu nerwicy leczeniem przyczynowym jest odpowiednio dobrana psychoterapia, leczeniem uzupełniającym, objawowym jest przyjmowanie leków p/lękowych najczęściej z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.