Co robić z tymi drżeniami ciała i uciskiem w głowie?

Proszę o poradę.3 tyg temu spadek nastroju, ucisk głowy jakby obręcz, ból głowy minął, a zaczęło się wewnętrzne drżenie całego ciała, uczucie niepokoju, lęk, jakby zawroty głowy... Najpierw trwało to w dzień, teraz odczuwam to nocą, podczas snu.Zrobilam wyniki magnez,potas,sód,wapń,crp,kreatynina,morfologia-wszystko w normie. W lutym tarczyca i wątroba także w normie. Rok temu neurolog powiedział że mam silną nerwicę.Wtedy objawiało się bólami głowy, wszystkie wyniki miałam w normie. Ciśnienie mam zazwyczaj 120/70, 110/70 Czy to może być nerwica? Są momenty kiedy jestem wesoła i wszystko ustępuje, ale w nocy czuję wibracje, drżenia... Boję się o swoje zdrowie. :( Całą uwagę skupiam na tym drżeniu, czasem nie jestem w stanie nic zrobić. Proszę o poradę

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych i fizykalnych należy poważnie brać pod uwagę problemy emocjonalne! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego - zrobią kilka testów, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i kilka innych. Po ustaleniu rozpoznania zaproponują odpowiednie postępowanie. Zaburzenia nerwicowe mogą naśladować każdą chorobę somatyczną, czasem różnicowanie diagnostyczne może nastręczać wątpliwości nawet "fachowcom". Leczenie tego typu zaburzeń polega na dwóch kierunkach: farmakologiczne jest leczeniem objawowym (tłumi lub zmniejsza nasilenie odczuwanych objawów), psychoterapia jest leczeniem przyczynowym (wyjaśnia i usuwa przyczynę dolegliwości. Oczywiście są także inne metody leczenia, lecz stosowane zazwyczaj jako usługa komercyjna, np. Przezczaszkowa Stymulacja Magnetyczna. W niektórych ośrodkach akademickich w ramach programów naukowych stosowane są implanty, stymulacje niektórych nerwów czaszkowych i inne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.