Jak radzić sobie z atakami paniki mając 30 lat?

Witam. Jestm kobieta i mam 29 lat. Mam ataki paniki. A przynajmniej tak podejrzewa lekarz. Zastanawiam się tylko czy to możliwe , że podczas samego ataku moje cisnienie i tętno mieści się w normie. Czasami mam wrażenie, że wali mi serce a jak sprawdzam puls to podniesiony jest najwyżej do 80 lub 90. Ale najczęściej jest w normie. Nigdzie nic na ten temat nie moge znaleźć. A ta niewiedza tylko bardziej mnie denerwuje. Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Witam! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie postępowanie. W zaburzeniach emocjonalnych leczeniem podstawowym (przyczynowym) jest psychoterapia, Leczenie farmakologiczne jest leczeniem objawowym, czyli uzupełniającym. Jeżeli z powodu kryzysu epidemicznego są problemy z leczeniem w ramach NFZ to zawsze można skorzystać z gabinetów prywatnych. Powodzenia W. Łuczkowski.