Dlaczego mam te kłucia w brzuchu w wieku 26 lat?

Witam od jakiegoś tygodnia mam mały problem, a mianowicie odczuwam uczucie ucisku/ kłucia w klatce piersiowej i „jeździ” mi w brzuchu. Nie mam biegunki, za to jak już muszę isc do toalety, to stolec jest luźny. Poza tym od marca mam duszności i powiększone węzły chłonne szyi. Byłam u specjalisty otolaryngologia, który nic nie stwierdził, oraz na USG węzłów chłonnych, które okazały się nie szkodliwe. Chorego zęba wyrywałam trzy miesiące temu. Jednak najbardziej przeszkadzają mi nowe dolegliwości jak bóle klatki piersiowej sporadycznie z prawej strony częściej jednak z lewej i to „burczenie” w brzuchu. Mam udać sie na jakieś badania, do lekarza, czy to po prostu jakiś typ nerwicy i powinnam udać sie do specjalisty? Dodam, że piszę tutaj ponieważ nie posiadam ubezpieczenia, jednak w razie podpowiedzi z Państwa strony zrobię co trzeba.

Witam! Przyczyną opisywanych przez Panią dolegliwości mogą być zaburzenia nerwicowe, szczególnie kiedy istnieje eskalacja objawów i zmienność ich lokalizacji i nasilenia. Najlepiej skontaktować się z psychiatrą lub psychoterapeutą nawet zdalnie (Skype lub inna platforma), zbadają, określą stan emocjonalny i zaproponują rozsądne dalsze postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.