Dlaczego mam ten ból pleców?

Witam mam 24 lata . Od jakiegoś czasu bola mnie plecy w środkowej części bol jest rozlany raz klujacy. Ale niepokoi mnie to ze mam też bole w klatce piersiowej z prawej strony klujacy czasem w mostku a czasem nad sutkiem z prawej strony. Mam refluks przełykowy. Mailem morfologię i rtg płuc wszystko ok problemów z cisnieinem nie mam i nie miałem. Do tych boli czasem dochodzą dusznosci i dretwieje mi prawa ręka na wysokości łokcia. Nie wiem juz co badać. Boje się że to jakiś rak polc ale kaszlu nie mam tylko wlasnie bol i czasem duszności.

Witam. Bóle o takim charakterze i mnogiej lokalizacji raczej nie wskazują na poważną chorobę.Moga wynikać np.z neuralgii,pewnie też są nasilone pewnym nerwicowym Pana do nich nastawieniem.