Dlaczego mam trudności w osiągnięciu wzwodu?

Dzień Dobry. Jestem młodym chłopakiem 20 lat, nigdy nie mialem problemów zdrowotnych. Równo miesiąc temu zacząłem współżycie z kochająca partnerką, która zaznaczam jest bardzo atrakcyjna i mega mnie podnieca. Do rzeczy. Od początku współżycia wszystko bylo w porządku, a konkretnie wzwód. Od kilku dni kompletna klapa. Podczas seksu penis opadł i nie chciał wstać. Początkowo przejąłem się tym, lecz wraz z partnerką stwierdzilismy, że nie ma problemu poprostu gorszy dzień. Dodam, że od dwóch tygodni od tego stosunku strasznie mało spalem, konkretnie po jakies 3h na dobe, myślałem że to jest przyczyną mojego problemu, lecz kilka dni po odespaniu i zregenerowaniu się podjęliśmy kolejną próbę sexu. Kompletna klapa, a mianowicie z początku była erekcja, lecz po chwili penis opadł i po kilku otarciach partnerki doszedłem. Następnego dnia znów spróbowaliśmy i ta sama sytuacja. Co mam o tym wszystkim myśleć? Podczas gry wstępnej kompletnie nie myślę o tym, że moze sie nie udać, wyrzucam to z głowy, a mimo to problem nadal jest. To stało się tak nagle, przez jakies 3 tygodnie temu problemu kompletnie nie bylo. Podczas próby masturbacji penis również nie jest w pełnym wzwodzie. Sięgając pamięcią wcześniej z tego co kojarze to podczas masturbacji prawie zawsze nie był jakiś bardzo sztywny. Zrobić jakieś badania, a może odrazu lekarz i viagra? Taka jednorazowa tabletka moze pomóc i zażegnać problem? Pozdrawiam,

Większość problemów z słabym/brakiem wzwodu związanych jest ze stresem, zmęczeniem, etc. Jednakże, jeżeli po wyeliminowaniu tych powyżej problem nadal jest to można spróbować sildenafilu. Proponuję jednak przez samoleczeniem skontaktować sie z lekarzem, seksuologiem. pozdrawiam,