Dlaczego mam upławy, które przeciekają przez spodnie?

Pytanie do ginekologa . Mam taki problem odkad pamietam mam uplawy takie ze nieraz przecieka mi na spodnie.. nue ma zadnego pieczenia swedzenia wiec chyba infekcja to nie jest mowilam kuedys, o tym swojej lekarce ale jakos zignorowala to ... mozna cos z tym zrobic ?prze co to ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest pobranie wymazu i przede wszystkim badanie ginekologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. a jak często się tak zdarza? jest jakaś zależność między tymi objawami a częścią cyklu?