Dlaczego mam wrażenie, że moja pierś jest przywiazana do żeber?

Witam, Mam na imię Agnieszka, mam 22 lata i mam problem z moją lewą piersią, proszę o pomoc! Zaczęło się od tego, że jakiś czas temu jak dotykałam się pod lewą piersią to mnie bolało (ból był do zniesienia nic takiego strasznego). Jakiś czas temu podczas prysznica, gdy uniosłam troszkę lewą pierś do góry, wyczułam takie ciągniecie, wrażenie takie jakby moja pierś była do czegoś przywiązana, wygląda to jakby pod skóra była jakaś cieniutka niteczka - jest to widoczne, gdy unosi się pierś do góry, wtedy napręża się ta nitka i jest dość widoczna. Zaczęłam dotykać to by sprawdzić odkąd to się zaczyna i gdzie kończy. Ciągnie się to od żebra do piersi nie mogę konkretnie określić dokąd, ale mniej niż do połowy u dołu piersi. Gdy unoszę tą pierś odczuwam lekki ból naciągającej się tej nitki. Jeszcze dodam, że jakiś czas temu wykryto raka u mojej babci ze strony mamy - była operowana i straciła pierś i przeraziło mnie to, że coś może być z tym powiązane genetycznie :(. Proszę o pomoc! Ostatnio bardzo dużo szukałam czegoś na ten temat i niestety nic nie znalazłam:(, wiec mam nadzieję, że uzyskam tutaj podpowiedzi co to może być. Czekam z niecierpliwością na jakikolwiek kontakt:(.

Witam serdecznie,
Niestety na podstawie opisywanych objawów trudno cokolwiek podejrzewać. Uważam, że powinna Pani zgłosić się do lekarza ginekologa, który będzie miał możliwość zbadania Pani i zebrania dokładnego wywiadu. w razie konieczności skieruje Panią na badania dodatkowe (np. USG piersi), co powinno wyjaśnić Pani problem.
Warto także omówić z ginekologiem kwestię profilaktyki raka piersi u Pani z racji obciążenia genetycznego.
Pozdrawiam serdecznie