Dlaczego mam wysypkę na twarzy i dekolcie?

Od kilku lat miewam problemy z wysypką na twarzy i dekolcie. Zdarza się ona w nieregularnych odstępach czasu. Przybiera postać białych, małych różnych wykwitów umiejscowionych bardzo płytko pod skórą, tak, że czasami zadzieram je nawet podczas mycia twarzy. Wysypka nie swędzi i niedotykana znika po paru godzinach/dobie. Miałam już wykonywane testy alergologiczne wziewne/pokarmowe podstawowe (pakiet luxmed), zmienianą antykoncepcję, dermatolog również nie zdiagnozował przyczyny. To bardzo uporczywy i nawracający problem, chciałabym wyeliminować czynniki zwiększające szanse na jego powrót. Bardzo proszę o wszelkie pomysły.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl