Dlaczego mdleję przy zdenerwowaniu?

Witam! Od ostatniego czasu coraz cześciej zdarza mi sie mdleć przy zdenerwowaniu. Zdenerwuje sie mocno, strasznie mi sie kręci w głowie, mam problem ze składnią zdania i mdleje. Miałam badania krwi robione i wszystko jest w porządku ? Czy to moze być nerwica, jeśli nie to co innego? Wiem że potrzebuje pomocy u psychologa lub psychiatry, ale wolałabym wiedzieć ponieważ nie mogę znaleźć nic co to może być. Pozdrawiam

Witam Panią
Omdlenia zwykle spowodowane są niskim
ciśnieniem, chorobami serca lub stresem.
Natomiast osoby cierpiące na nerwicę
często mają uczucie zawrotów głowy, osłabienia
oraz poczucie zbliżającego się omdlenia,
które rzadko się zdarza.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

witam
Jest to temat wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Wskazana wizyta u neurologa i jeśli lekarz wykluczy medyczne podłoże tych dolegliwości, proponuję zgłosić się do dobrego terapeuty, aby podczas terapii poznać skuteczne metody pokonywania stresu i nauczyć sie kontrolowania swoich emocji.

Pozdrawiam
Anna Szyda