Dlaczego męczy mnie kaszel suchy?

Witam mam 36 lat.Od 4 lat meczy mnie kaszel suchy przed po posilku,w nocy,chrzakam i jestem juz tak zdesperowana ze nie wiem juz co robic.Leczy mnie lekarz teraz dexilantem,ktory nic nie pomaga.Wczesniej byly rozne inhibitory i nic.Zatoki czyste,pluca czyste,zoladek czysty,usg brzucha w porzadku, jestem zdrowa a kaszel suchy niszczy mi zycie.Przez niego zrobilam sie bardzo znerwicowana.Lekarz rozklada sam rece,waze 83 kg i przez kilka miesiecy stosowalam diete i nic.Czy to jakis rodzaj nerwicy,jedzenie z 19 wieczorem trawi mi sie w nocy o 2:00 .Malo spie.,brzuch ciagle jest napecznialy .Pomozcie mi

Witam Panią
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Jaki zawód Pani wykonuje?
Jeżeli kaszel nasila się w sytuacjach trudnych, stresujących,
lękowych lub wtedy, gdy jest Pani zdenerwowana, czy podczas
wypowiadania się, to prawdopodobnie jest to kaszel psychogenny,
który występuje przede wszystkim przy zaburzeniach nerwicowych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia.
Nieleczony kaszel psychogenny często prowadzi do podrażnienia
błony śluzowej dróg oddechowych, a nawet jej zaniku
a w konsekwencji do wymiotów, przepukliny,
rozstrzeni oskrzeli, nietrzymania moczu itp.
Aby skutecznie wyleczyć kaszel psychogenny, należy dotrzeć
do źródła problemu i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych.
Terapeuta pomoże Pani uporać się kaszlem oraz zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pani spokój, równowagę wewnętrzną
i radość życia..
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl