Dlaczego miesiączka spóźnia się ponad dwa tygodnie?

Mam niedoczynnosc tarczycy lecze ja od 2010 roku. Mam unormowane, biore letrox 100. Od litego 2015r mam regularne miesiaczki (cykl trwa 31dni). W tym miesiacu spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie. Wntej chwili juz jest 47 dzien cyklu. Nie mam partnera. Martwie sie ze cos powaznego sie dzieje. Duzo tez ostatnio mialam stresow, ale zeby az tyle dni przez to sie spoznial.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i odpowiednia diagnostyka hormonalna