Dlaczego miewam silne bóle głowy?

Od dłuższego czasu dokuczają mi silne bóle głowy, często miewam przykurcze mięśni karku, napięte barki, bóle kończyn górnych.Rtg kręgosłupa szyjnego wykazało spłycenie lordozy szyjnej. Cóż to za przypadłość? Czy te wszystkie objawy dotyczą właśnie spłycenia lordozy? Co dalej z tym robić, który specjalista mi pomoże i jak ewentualne można leczyć to schorzenie?

Jest to skrzywienie kręgosłupa, które często jest wynikiem siedzącego trybu życia, pracy przed komputerem. Może ono powodować takie objawy. Wskazana jest wtedy rehabilitacja lub fizjoterapia.