Dlaczego mleko kokosowe spowodowało przeczyszczenie organizmu?

Witam Nie mam uczulenia na mleko krowie,ale słyszałam o wielu dobroczynnych właściwościach mleka kokosowego i zakupiłam takie oryginalne.Wypiłam na czczo z kartonu jedną szklankę( bez gotowania) i po chwili strasznie zaczął boleć mnie brzuch,wierciło mi w nim i też dostałam przeczyszczenia.Z jakiego powodu tak się mogło stać?. Chyba nie powinnam go pić...

Dzień dobry,

mleko kokosowe jest zdrowe, ale wszystko należy spożywać z rozsądkiem. Ten rodzaj mleka zawiera duże ilości tłuszczu - więc być może z tego względu pojawiła się biegunka. Albo zwyczajnie Pani organizm zareagował tak na nowy produkt - te lepiej wprowadzać małymi krokami i obserwować organizm.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga