Dlaczego mój partner nie chce ze mną współżyć?

witam. jestem w związku od kilku lat. mamy z partnerem dziecko. problem polega na tym że on nie chce ze mną współżyć. partner pracuje jako kierowca za granicą . dowiedziałam się że kiedyś bardzo często korzystał z usług agencji towarzyskiej . nie jestem zaniedbana po ciąży. myślę że jestem atrakcyjną kobietą. dużo mężczyzn "ogląda się za mną ". nie wiem dlaczego tak jest .

Witam Panią,
Proponuję aby Pani spróbowała porozmawiać ze swoim partnerem o tej sprawie o której Pani pisze. Warto zapytać o preferencje partnera, jak i wyłuszczyć również swoje. To powinno pozwolić Pani na wyjaśnienie sytuacji w jakiej się Pani znajduje. Można też wspólnie pójść do seksuologa, aby wyjaśnić nieporozumienie które pomiędzy Wami istnieje.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl