Dlaczego moja miesiączka trwa już 15 dni?

Witam moja miesiączka trwa już 15 dni pierwszy raz coś takiego się pojawiło zawsze były 6 dniowe i po czwartym porodzie stały się okropnie nieregularne przychodziły 12 do 15 dni po po przewidywanym terminie 10 dni towarzyszył silny ból brzuch teraz nie ma żadnych bóli

Dzień dobry, proszę udać się do ginekologa. Na podstawie wywiadu (m.in. ile czasu jest Pani po porodzie, czy karmi Pani piersią) lekarz zleci odpowiednią diagnostykę, być może jest to spowodowane jeszcze nieuregulowaną gospodarką hormonalną po porodzie.