Dlaczego moje samopoczucie jest tak złe?

Mam 31 lat. Jak mam wolne to zatapiam smutki alko. Staram się dużo być w pracy. Po pracy czuje się beznadziejnie, na samobójstwo zamiekki. Czuję się źle. Dlaczego?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, jakie są przyczyny i mechanizmy Pana złego samopoczucia. Depresja - jeśli taka będzie diagnoza - może mieć różne źródła.
Właściwym kierunkiem jest konsultacja z lekarzem psychiatrą i/ lub z psychologiem i podążanie za dalszymi wskazówkami.
Zawsze możliwa jest poprawa samopoczucia i zdrowia.

Pozdrawiam!