Stany złego samopoczucia

Mam 22 lata, jestem mężczyzną, nie choruje na nic przewlekle. Co jakiś czas miewam dziwne stany złego samopoczucia( nudności, osłabienie, dziwne odrętwienie głowy, czasami biegunka). Pomaga mi wyłącznie ruch na świeżym powietrzu. Czym to może być spowodowane? Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,
Wymienione objawy zdarzają przy dużym stresie. Jeśli są częste i dokuczliwe proszę iść do lekarza na podstawowe badania.
Jakie emocje towarzyszą złemu samopoczuciu? Smutek? Złość?
Czy zażywa Pan jakieś substancje psychoaktywne? Alkohol? Narkotyki? Należy się przyjrzeć temu, by odpowiedzieć na pytanie o przyczyny. Nieskończenie wiele przyczyn ma wpływ na nasz nastrój. Pierwszą wskazówką może być obserwacja, jakie wydarzenia/sytuacje poprzedzają stany złego samopoczucia.
Warto skonsultować to z psychologiem.
Pozdrawiam!