Dlaczego moje włosy po Nizoralu wypadają?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu borykam się z łupieżem. Postanowiłem rozpicząć kurację nizoralem. Stosowałem go około 2 tygodni, zauważyłem znaczną poprawę. Niestety miało to swój skutek uboczny w postaci wypadania włosów. Trwa to już około z tydzień. Pitrafie przejechac ręką po mokrych włosach i wyjąć ich 10. Widzę reż, ze znacznie się przerzedziły. Dodam że zawzze miałem gęste i bujne włosy i nie miałem problemj z wypadaniem. Z góry dziekuje za odpowiedź

Warto jednak pamiętać, że równie dobrze może to być przypadkowa zbieżność a samo wypadanie włosów może być spowodowane innymi czynnikami, np. nieprawidłową dietą czy stresem.

Może warto tymczasowo odstawić Nizoral a wypróbować naturalne i delikatne szampony wzmacniające oraz domowe sposoby na wzmocnienie włosów.

Ziołolecznictwo posiada szeroki wachlarz surowców, które od dawna znajdują zastosowanie w terapiach wypadania włosów. Gdyby problem się utrzymywał i była taka potrzeba, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl