Dlaczego nie dostałam miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

  Witam, mam nadzieję, że mi podpowiecie co to może być? Otóż po roku przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, przestałam je brać w sierpniu. Pierwszy okres po odstawieniu miałam 11 września i trwał 4 dni. Następnie współżyłam z mężem 25 września. Kolejny okres miałam 9 października i również trwał ok. 4 dni. Teraz jest 19 listopada i do tej pory nie mam okresu. Czasami boli mnie podbrzusze, jestem senna. Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
w celu weryfikacji czy jesteś w ciąży warto wykonać test ciążowy lub skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Jeżeli nie stosujesz dodatkowej antykoncepcji to istnieje prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży.
Pozdrawiam serdecznie!