Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu mając 35 lat?

Mam bardzo nietypowy problem. Od około dwóch lat w trakcie stosunku mam praktycznie zawsze bardzo obfity kobiecy wytrysk a jednocześnie nie potrafię dojść do orgazmu. To bardzo frustrujące.

Dzień dobry.

Problem jest bardzo typowy, ale nie da się go rozwiązać radą przez Internet.

Wskazana jest konsutlacja ginekologiczna celem wykluczenia czynnika organicznego, a następnie wizyta u seksuologa.

Pozdrawiam,

DPW