Dlaczego nie mogę uzyskać pełnego wzwodu?

Witam. Mam 28 lat. Wcześniej nie miałem problemów ze wzwodem. Zaczęło się to niedawno, razem z problemami jakie pojawiły się w moim życiu. Czy stres może mieć aż taki wpływ na sex? Jak to leczyć? Czy jak skończą się moje problemy życiowe to wszystko wróci do normy? Pomóżcie, bo moja kobieta uważa, że to przez to, że ona mnie już mnie nie pociąga, a tak nie jest, bo jest bardzo atrakcyjną kobietą. Dodam, że wcześniej było nam cudownie w łóżku!
28 LAT ponad rok temu

Witam!

Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele. Można podzielić je na organiczne i psychogenne. Podkreślasz, że wcześniej nie miałeś problemu ze wzwodem. Podstawowe pytanie brzmi, co się w międzyczasie wydarzyło.
Stres oczywiście ma wielkie znaczenie w osiągnięciu erekcji. Jeżeli jesteś stale poddenerwowany, zmęczony lub masz jakiekolwiek obawy związane ze zbliżeniem (może podświadomie się obawiasz, że nie sprostasz wymaganiom partnerki) to mogą u Ciebie wywoływać tego typu problemy.
Dla powrotu do pełnej sprawności seksualnej radziłabym na początku spokojnie porozmawiać z partnerką i zadbać o ogólnie dobrą atmosferę i relację między Wami. Dobrze by było, gdybyś uregulował swoje problemy na tyle by stres nie towarzyszył Ci przez cały czas.

Pozdrawiam