Dlaczego nie mogę zajść w ciążę po poronieniu i łyżeczkowaniu?

Witam jestem po poronieniu metoda lyrzeczkowania o 16lutego od tamtej pory plamie pszed spodziewana miesiączką cylk mam co 25-28dni. Badania wszystkie miałam robione od cytologia po progesteron estrogen . staramy się z mężem od maja i nic z tego porady potrzebuje

Po potwierdzeniu obecnej owulacji w USG i nieudanych próbach zajścia w ciążę przez 6-12 miesięcy, wskazane jest wykonanie badania HSG u Pani lub/i badanie nasienia u partnera.