Dlaczego nie odczuwam przyjemności w takich sytuacjach?

Witam Szanowny Panie Doktorze mam pytanie. mam taką sytuację kiedy byłem z kobietą założyła prezerwatywę na mojego penisa i zaczęła robić mi loda. Nic nie czuję po założeniu prezerwatywy. kiedy mam erekcję Zaczynamy uprawiać seks od tyłu. Nie odczuwałam żadnej przyjemności podczas wchodzenia do pochwy. To był mój pierwszy raz. nie mogę dojść, więc zaczynam chwytać jej cycki. Doszedłem. Jestem osobą zdrową, która ćwiczy 3 razy w tygodniu. Czy to poważny problem? Mam to sprawdzić? Nie miej problemów ze zdrowiem i nie używaj narkotyków Również kiedy dostaję loda po tej sytuacji bez zabezpieczenia, czuję ciepło z jej ust na moim penisie. Martwię się, że sytuacja z kondonem jest normalna?

Dzień dobry.

Przy pierwszym stosunku seksualnym jest zazwyczaj dużo stresu, co powoduje trudności w uzyskaniu wzwodu (erekcji) i problemy z wytryskiem. Nie można tego przekładać na ogólne funkcjonowanie seksualne. Jeśli sytuacja powtórzy się jeszcze min. 15-20 razy, proponuję wizytę u seksuologa.

DPW